FAQ

Nie szukacie nikogo na moje stanowisko, a chcę pracować w PsiBufet. Czy mogę wysłać CV?

Tak, oczywiście, że możesz. Jeśli interesuje Cię praca w PsiBufet, wyślij swoje CV na adres: magda@psibufet.pl. Odezwiemy się, gdy będziemy szukać takiej osoby jak Ty.

Rok temu moje CV było już uwzględnione w procesie rekrutacyjnym. Czy mogę ponowić swoją aplikację?

Tak, możesz ponowić swoją aplikację. I to niezależenie od tego, czy chodzi o to samo stanowisko, czy o zupełnie inne. Po zapoznaniu się z Twoim CV zdecydujemy, czy włączyć Cię do procesu rekrutacyjnego tym razem.

Jak mam się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej w PsiBufet?

Podczas rozmowy rekrutacyjnej interesujesz nas przede wszystkim Ty - jako kandydat / kandydatka i jako człowiek. Twoje podejście do pracy, oczekiwania wobec konkretnego stanowiska, na które aplikujesz, a także pasje i zainteresowania. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci się dobrze przygotować do rozmowy z nami:

- Zapoznaj się dokładnie z opisem stanowiska, na jakie aplikujesz. Zastanów się, czy spełniasz wszystkie wymagania, a zakres obowiązków jest dla Ciebie jasny. Jeśli już na etapie czytania ogłoszenia masz jakieś pytania, zanotuj je i śmiało zadaj podczas rozmowy rekrutacyjnej.

- Poczytaj o firmie PsiBufet. Ciekawe informacje znajdziesz w takich zakładkach jak “Nasza historia” czy “Jak to działa”. To bardzo ważne, by osoba, która chce u nas pracować wiedziała, czym dokładnie się zajmujemy oraz jakie produkty oferujemy. Dzięki temu będziesz też w stanie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chcesz pracować właśnie w PsiBufet.

- Przygotuj się na pytania dotyczące konkretnych sytuacji. Lubimy takie zadawać, by dowiedzieć się, jak reagujesz podczas spotykanych w pracy wyzwań. Twoje dotychczasowe doświadczenia są dla nas tak samo ważne jak to, w jaki sposób podchodzisz do rozwiązywania problemów i czego uczą Cię niepowodzenia.

Kogo szukamy

Office PsiBufet

Warszawa (Praga Południe)

ul. Grochowska 306, 03-840 Warszawa

Operations PsiBufet

Warszawa (Bielany)

ul. Wólczyńska 133, 01-919 Warszawa